Hakkımızda

Seda Bisiklet Logo

İzmir'li Bisiklet Severlere 1960 yılında hizmet vermeye başlayan Seda Bisiklet, marka / ürün çeşitliliği ve uygun ödeme seçenekleriyle tüm bisiklet severlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.


Temelleri 1960 yılında Sedat Benli tarafından atılan Seda Bisiklet, ilk yıllarında tamirhane olarak hizmet vermiş, ilerleyen senelerde parça satışına da başlamıştır.


1987 yılında Bülent Benli ve Birol Benli tarafından profesyonel yedek parça satış bölümü açılmıştır. İzmir'in en köklü bisiklet firması olan işletme, şu anda yaklaşık 2500 çeşit parça ve malzemelik geniş envanteri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Bu gün firmamız İzmir'de Merida, Scott, Sedona, Kron, Bianchi, Carraro, Dahon ve Tern bisikletlerinin yetkili satıcılığını yapmaktadır. Ayrıca Shimano, Merida, Scott, Sedona, Kron, Bianchi, Carraro, Dahon ve Tern ürün ve mamüllerinin yetkili servisliğini de yapmaktayız.


1960'tan beri siz sayın müşterilerimizin verdiği destek ve güvenle bugünlere gelen firmamız gelecekte de sizlere daha iyi ve üstün hizmet sunmaya devam edecektir.


Siz bisiklet severleri Seda Bisiklet'te görmekten mutluluk duyarız.